Dviejų svirčių pakaba išsiskiria savo kinematinėmis savybėmis – keičiant svirčių ilgius, jų tarpusavio padėtį, galima gauti norimą rato judesio dėsnį.
Nepriklausomos pakabos su dviem svirtimis schemos, kai viršutinė ir apatinė svirtys vienodo ilgio ir nelygios. Tiksliau ratas kreipiamas, kai abi svirtys yra vienodo ilgio. Šiuo atveju pakabai dirbant nesikeistų rato išvirtimas, tačiau
labai keičiasi provėža, dėl to padanga stumdoma skersine kryptimi ir labai dyla. Norint išvengti didelio provėžos kitimo, naudojamos pakabos su nevienodo ilgio svirtimis. Tada galima sumažinti rato skersinę eigą, pakreipiant jį. Rato išvirtimas, pakabai dirbant, keisis, bet galima surasti kompromisinius sprendimus. Numačius ρ3/ρ1 = 0,55 – 0,65, galima pasiekti, kad rato eiga skersine kryptimi sumažės iki 4-5 mm, o rato išvirtimas keisis ne daugiau kaip 5-6°. Apskaičiuoti dydžiai analizuojami, siekiant nustatyti pakabos korekcijos galimybes. Gerai suprojektuotose pakabose rato išvirtimo kampas neturėtų keistis daugiau nei ±3°. Rato skersinį poslinkį iki ±2 mm kompensuoja padangos.
Suderinti skirtingus reikalavimus, keliamus pakabai, neįmanoma. Kompromisinis sprendimas galimas, numatant, kad kinematiniai reikalavimai bus taikomi ne visai pakabos eigai, o tik tam tikrai jos daliai, tikintis, kad pilna pakabos eiga, važiuojant normaliais keliais, retai išnaudojama.
Aktualus straisnis šiltą vasarą: Vasaros karščiai: kaip atvėsinti automobilį ir neperšalti?